fbpx

lEILI

lEILI

 

Leilis on palju avarust. Majutuse keskmeks on väga suur elutuba ja köök. Siin on palju ruumi nii eraldi olemiseks kui ka koos aja veetmiseks. Lisaks köök-elutoale on siin mõnus saun, mille leiliruumi seinad on kaetud aromaatsete kadaka seibidega. Sauna eesruumist viib uks otse päikselisse siseõue. 

Mugavaks ööbimseks on Leilis 2 eraldi magamistuba. Esimeses magamistoas on 1 lai voodi ja 1 üheinimese voodi. Teises magamistoas on 2 üheinimese voodit. Elutoa diivan on avatav. Kokku mahub ööbima 7 inimest.

Kogu köögitehnika ja vahendid toidu valmistamiseks ja serveerimiseks on kohapeal olemas. Kapist leiad ka suhkru, soola, toiduõli, kohvi, veekeetja ja presskannu. Tunne ennast nagu kodus!

Palade Retrovisiit Meida ja Leili asuvad samas majas. Majutused  on täies ulatuses privaatsed, vaid suur siseõue on neil kahel ühine. 

Aias on lahedalt ruumi täiskasvanutel grillimiseks ja lastel mängimiseks. Aed on soe ja päikseline, lisaks lilledele võid leida vaarikaid, tikreid, sõstraid ja õunu.

Kuuri najalt võib iga kell võtta jalgrattad ja näiteks randa või hoopis niisama avastamistiirule minna. Kusjuures lähim äge ja 100% ehe külapood nimega “Lõpe külapood” asub meist vaid 1 km kaugusel. Poe külastamiseks võta kaasa sularaha.

Kohe majutuse kõrval paikneb lasteaed, mille õuel tohivad väikelapsed mängida kui lasteaed on oma päeva lõpetanud. 1 km kaugusel asub armas väike Palade Põhikool, mille juures on kasutamiseks võrkpalli- ja korvpalliplats. Sealsamas lähedal asub Palade madalseiklusrada, kus on tore nii väiksematel kui ka pisut suurematel. Kohe kõrvalt leiad jalgpalli mängimiseks väljaku ja Palade discgolfi pargi.

Lähimaks ujumiskohaks on 6km kaugusel asuv Sääre rand. Hiiumaa keskusest Kärdlast paikneme 8km kaugusel. Parkla on meil väga suur, autosid mahub parkima nii palju kui vaja.

Ühe öö hind seltskonnale on 100-170 eurot (sõltub kalendrikuust).