fbpx

MAJUTUS hIIUMAAL

MAJUTUS HIIUMAAL

PALADE RETROVISIIT MEIDA

Meidasse mahub ööbima 6 inimest. Majutuses on valgusküllane esik, avar elutuba ja köök, vannituba ja 2 eraldi magamistuba. Olemas on köögitehnika ja vahendid toidu valmistamiseks ning serveerimiseks. Eriti mõnus on see, et köögist saab astuda otse suurde ja päikselisse siseõue, kus õunapuu all on einestamiseks ootamas välilaud ja pingid. 
 
Ühe öö hind seltskonnale on 100-160 eurot (sõltub kalendrikuust).

PALADE RETROVISIIT LEILI

Leili mahutab ööbima 7 inimest. Majutuses on lisaks kahele privaatsele magamistoale avatud köök-elutuba, avar esik, tulett ning saun koos suure sauna eesruumiga. Köögis on olemas tehnika ja vahendid söögi valmistamiseks ja serveerimiseks.
 
Ühe öö hind seltskonnale on 100-170 eurot (sõltub kalendrikuust).

KÄRDLA RETROVISIIT SAIMA

Saima majutus paikneb keset Kärdla aedlinna, kus kõik on mugavalt jalutuskäigu kaugusel. Majutuse alumisel korrusel on esik, vannituba, köök ja elutuba. Teisel korrusel on suur privaatne magamistuba, mille katuseaknast on mõnus otse voodist tähistaevast vaadata. Saimas olemise teeb eriliselt mõnusaks sealne hommikune ja päevane päikeseküllus, mis kutsub tegutsema ja saart avastama.
 
Ühe öö hind seltskonnale on 80-140 eurot (sõltub kalendrikuust).

KÄRDLA RETROVISIIT HELMI

Helmi majutus asub kohe Saima lähedal, aga veelgi vaiksemalt kõrvaltänaval. Siinses majutuses on palju ruumi ja avarust. Alumisel korrusel paiknevad esik, vannituba, käre saun, köök ja elutuba. Ülemisel korrusel on 2 väga armsat eraldi magamistuba, kust mõlemist on samuti vaade tähistaevale. Siin õuel grillides või piknikulaua taga einestades on mõnus vaadata, kuidas Kohvilähkrid vaikselt ratastega tänaval mööda veerevad. 
Jah..Hiiumaal kulgeb aeg ikka hoopis teises tempos.
 
Ühe öö hind seltskonnale on 100-170 eurot (sõltub kalendrikuust).
majutus hiiumaal

HELLAMAA RETROVISIIT ALMA

Alma on tutt-uus majutus, mis valmis 2021. aasta suvel ja sai ehitatud vanasse kauplushoonesse. Sõbrad teevad nalja ja küsivad, et miks pererahvas ise hoopis seal ei ela, sest maja on nii äge ja hubane! Selles kohas on tõesti mingi X faktor, mis muudab seal olemise niivõrd mõnusaks, et kohe tõesti on hea olla.

Hellamaa Retrovisiit Alma majutuse südameks on köök ja elutuba. Lisaks on siin veel 2 magamistuba, elektrikerisega saun, tualett ja valgusküllane talveaed. Almas on olemas kõik mugavused. Nõusid peseb masin ja toad kütab soojaks põrandaküte, mis toimetab terve majutuse põrandapinna ulatuses. Samas saad soovi korral siiski ka elavat tuld nautida suurest klaasaknaga kaminast.

2022. aasta suvel kerkis Almaga ühe katuse alla naaber Vilma. Kui soovid tulla suurema seltskonnaga (kuni 12 inimest) , saad mugavalt broneerida mõlemad majapooled.

Ühe öö hind seltskonnale on 100-170 eurot (sõltub kalendrikuust).

HELLAMAA RETROVISIIT VILMA

Vilma on köikse uuem õde. Vilma majaosa valmis 2022. aasta suve alguseks ja sai seekord suisa mõnusa vanniga 🙂 Ühesõnaga saunast saab otse mõnusasti vanni hüpata.

Hellamaa Retrovisiit Vilma majutusel on hubane köök-elutuba, vaatega tänavale. Lisaks on siin veel 2 magamistuba, suur sauna eesruum koos vanniga, saun ja talveaed. Vilma on igati mõnus ja kodune. Õues ootavad grillid, välimööbel ja lastele tore paadikujuline liivakast.

Igal teisipäeva ennelõunal ja reede õhtul peatub ukse taga Selveri rändpood.

Ühe öö hind seltskonnale on 100-170 eurot (sõltub kalendrikuust).