fbpx

MEIDA

MEIDA

 

Meidas on avar köök ja elutuba, mis on selle majutuse südameks. Lisaks on siin valgusküllane esik ja suur vannituba. Mugavaks puhkuseks pere või sõpradega on siin 2  eraldi magamistuba. Magamiskohti on kuuele. Esimeses magamistoas on 1 lai voodi. Teises magamistoas on 2 üheinimese voodit. Elutoa diivan on lahtikäiv. Kokku mahub ööbima 6 inimest.

Olemas on köögitehnika ja vahendid toidu valmistamiseks ning serveerimiseks. Kapist leiad ka  suhkru, soola, toiduõli, kohvi, veekeetja ja presskannu. Tunne ennast nagu kodus! Eriti mõnus on see, et köögist saab astuda otse suurde ja päikselisse siseõue, kus õunapuu all on einestamiseks ootamas välilaud ja pingid. 

Palade Retrovisiit Meida ja Leili asuvad samas majas. Majutused  on täies ulatuses privaatsed, vaid suur siseõue on neil kahel ühine. 

Aias on lahedalt ruumi täiskasvanutel grillimiseks ja lastel mängimiseks. Aed on soe ja päikseline, lisaks lilledele võid leida vaarikaid, tikreid, sõstraid ja õunu.

Kuuri najalt võib iga kell võtta jalgrattad ja näiteks randa või hoopis niisama avastamistiirule minna. Rataste kasutamine on tasuta. Kusjuures lähim äge ja 100% ehe külapood nimega “Lõpe külapood” asub meist vaid 1 km kaugusel. Poe külastamiseks varu sularaha.

Kohe majutuse kõrval paikneb lasteaed, mille õuel tohivad väikelapsed mängida kui lasteaed on oma päeva lõpetanud. 

1 km kaugusel asub armas väike Palade Põhikool, mille juures on kasutamiseks võrkpalli- ja korvpalliplats. Sealsamas lähedal paikneb Palade madalseiklusrada, kus on tore nii väiksematel kui ka juba pisut suurematel. Kohe sealtsamast kõrvalt leiad jalgpalli mängimiseks väljaku ja discgolfi harrastamiseks Palade discgolfi pargi.

Lähimaks ujumiskohaks on 6km kaugusel asuv Sääre rand. Hiiumaa keskusest Kärdlast paikneme 8km kaugusel. Parkla on meil väga suur, autosid mahub parkima nii palju kui vaja.

Meida sai uue kuue selga 2021. aasta kevadel – eesmärgiks hubane, puhas ja mõnus maakodu.

Ühe öö hind seltskonnale on 100-160 eurot (sõltub kalendrikuust)

jalgrattad-hiiumaal