fbpx

vILMA

VILMA

  Hellamaa Retrovisiit Vilma asemel laius kunagi vana kauplushoone ladu. Laost ei ole enam märkigi – uues peatükis asub siin mõnus ja hubane sauna ning vanniga majutus.

Majutuse köök ja elutuba on üheskoos, nii on mugav tervel reisiseltskonnal koos aega veeta. Elutoast suunduvad uksed 2 magamistuppa. Neist ühes on 1 kaheinimese voodi ja teises 2 üheinimese voodit. Elutoa diivan on avatav ja väga mugav magamiseks kahele.

Majutuses on köögitehnika ja vahendid toidu valmistamiseks ning serveerimiseks. Kapist leiad ka suhkru, soola, toiduõli, kohvi, veekeetja, kohvimasina ja rösteri. Nõusid aitab pesta nõudepesumasin ja praelõhnadega võitleb kubu. Saun on elektrikerisega. Sauna juurde kuulub suur ja mõnus sauna eesruum, kus ka vann totaalseks lõõgastumiseks või lastele rõõmsaks mängimiseks.

Talveaed ja õue on ühine kõrvalasuva Alma majutusega, kõik muu on privaatne. Õues on ruumi, saab grillida ja lastele on liivakast.

Lähedal asub armas kadakane Hellamaa rand, kus on laste mänguväljak, suur külakiik ja lava,  suvel toimuvad seal toredad üritused. Ilus liivane Sääre rand asub majutusest 5km kaugusel.

Ajalooline Suuremõisa loss asub 5km kaugusel. Lähim kauplus Sarve Kaubamaja asub samuti Suuremõisas.

Majutuse parkla on suur ja lai, autosid mahub hulgi.

Ühe öö hind seltskonnale on 100-170 eurot (sõltub kalendrikuust).

majutus hiiumaal
majutus hiiumaal