TEENUSED

TEENUSED

mAJUTUSED

Palju ruumi, puhas loodus, natuke nostalgiat ja mõnus olemine – sellised on meie Retrovisiit majutused. Vali välja enda lemmik ja tule, sest Hiiumaal on mõnus!

hIIUMAA KÄRUSAUN

Mis võiks olla ägedam kui nautida koos pere või sõpradega saunamõnusid otse mere ääres? Haagi saun enda auto taha ja põruta maailma äärele! See on ideaalne tegevus pikkadeks suveõhtuteks. 

HIIUMAA SEIKLUSKAART

Kas Sina teadsid, mis nime kandis kunagine Hiiumaa valitseja Ungru krahv? Kas usud, et Hiiumaal on olemas päris oma suur kõrb? Või äkki tahaksid hoopis Eesti peaaegu kõige suurema kivi otsas koos sõbraga oma tantsuoskused proovile panna?  Nii palju küsimusi ja ülesandeid, mis ootavad lahendamist.

Retrovisiit majutuste koostatud Hiiumaa Seikluskaart on müügil kõikides Hiiumaa Coop kauplustes, suveniirikauplustes üle terve saare ja Retrovisiit majutustes.

kOHALIKU KAUBA KASTIKE

Kõikidest Retrovisiit majutustest saad kohapealt soetada endale parimat kohalikku kraami. Meie valikus on mitut sorti kuivatatud kala, käsitöölimonaade, maitsesoolasid, käsitööseepe, Hiiumaa Seikluskaart, suveniire ja palju muud.