fbpx

TEENUSED

TEENUSED

mAJUTUS HIIUMAAL

Palju ruumi, puhas loodus, natuke nostalgiat ja mõnus olemine – sellised on meie Retrovisiit majutused. Vali välja enda lemmik ja tule, sest Hiiumaal on mõnus!

hIIUMAA KÄRUSAUN

Hiiumaa kärusaun on tõeline elamussaun – saab elamust, saab kuuma sauna ja saab pea ees laintesse tormata! Mis võiks olla ägedam kui nautida koos pere või sõpradega saunamõnusid otse mere ääres? Haagi saun enda auto taha ja põruta maailma äärele! See on ideaalne tegevus pikkadeks suveõhtuteks. 

HIIUMAA SEIKLUSKAART

Kas Sina teadsid, mis nime kandis kunagine Hiiumaa valitseja Ungru krahv? Kas usud, et Hiiumaal on olemas päris oma suur kõrb? Või äkki tahaksid hoopis Eesti peaaegu kõige suurema kivi otsas koos sõbraga oma tantsuoskused proovile panna?  Nii palju küsimusi ja ülesandeid, mis ootavad lahendamist. 

Haara  see lustakas Hiiumaa kaart kaasa suveniirikauplustest üle Hiiumaa või küsi otse meilt!

kOHALIKU KAUBA KORVIKE


Kuidas maitseb kurikuulus Hiiumaa kalašokolaad, mida Marko Reikop Ringvaate otse-eetris meeldejäävalt maitses? Kuidas mekib kohalik leedri-piparmündi limonaad? Mis tunne on end pesta mudajunlase seebiga? 

Kõikidest Retrovisiit majutustest saad kohapealt soetada endale parimat kohalikku kraami. Meie valikus on mitut sorti kuivatatud kala, käsitöölimonaade, maitsesoolasid, käsitööseepe, Hiiumaa Seikluskaart, suveniire ja palju muud.

Tule ja proovi, mida hiidlased on Sinu jaoks valmistanud!